Dažnai užduodami klausimai

Jei nerandate atsakymo į jums rūpimą klausimą, parašykite mums. Mielai padėsim!

 

Prekės pristatomos  per Lietuvos paštą tačiau greitu metu bus galima užsisakyti pristatymą ir kurjeriu. Taip pat, atsiimti prekes, galima susisiekus su mumis namuose arba susitikus bet kurioje kitoje jums patogioje Šiaulių ir Panevėžio miestų dalyje.

Lietuvos paštu pristatymas kainuoja 2 EUR visoje Lietuvoje.

Prekės, kurias turime sandėlyje, pristatomos per 2-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Prekės, kurių  užsakymo metu neturime sandelyje, pristatomos per 2 savaites nuo užsakymo. Pas mus, sandėlyje, visuomet yra 90% mūsų siūlomo asortimento, ir jei klientas užsisako prekę, kurios tuo metu mes neturime, informuojame klientą, kad pristatymo terminas bus ilgesnis arba galime grąžinti pinigus ir pranešti, kai turėsim prekę.

Šiuo metu mūsų prekių tiekėjai  yra kelios įmonės iš Didžiosios Britanijos, kurios  pačios kuria prekių dizainus ir modelius, bei gamina prekes. Bet kai kurias prekės pagal jų užsakymus gamina kitos įmonės esančios už  EU ribų.

Visuomet galite prekes mums grąžinti per 14 dienų, jei tik prekė yra nepažeista ar kitaip sugadinta. Už grąžintas prekes pinigus pervedame atgal po to kai gavę prekę atgal, ją patikriname.